| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Ttt
XXX Celebrities
Celebrities - gwiazdy bez cenzury - rss feed - kanał rss

Oprócz kilku

wtorek, 07 sierpnia 2007

Atypowej ekspresji płciowej wystarczy nam na jakieś pół roku. Żeby ochłonąć po porannym wpisie, poszukaliśmy czegoś normalniejszego. I z poszukiwań wróciliśmy zauroczeni.

Nie znamy jej, chociaż cośtam w radiu słyszeliśmy. Ale dzisiaj zobaczyliśmy to:

Alizee (Alizée) nie ma wcale 13 lat, na jakie wygląda, jest 10 lat starsza. Jednak nie mamy nic przeciwko stylowi lolitki, przynajmniej w jej wykonaniu. Zdjęcie w bikini pokazuje, że to całkiem wyrośnięta panna:

Alizee Alizée

Ale w stroju z tego koncertu wygląda lepiej niż bez niego. A do tego jest Francuzką...

Alizee Alizée

UPDATE 1:I jak widać, ona i jej pupa mają wielu fanów:

UPDATE 2: Znamy ją dopiero chwilę, ale lubimy coraz bardziej. Alizee lubi w czasie koncertu wykonać striptease. Ktoś wie, czy planuje jakiś występ w Polsce?

środa, 30 maja 2007

Dyskusja na temat homoseksualizmu Teletubisia była żenująca (ze względu na żałosną wypowiedź Rzeczniczki Praw Dziecka) i nudna, bo wałkowana przez portale i różne serwisy na wszelkie strony, w bardziej lub mniej dowcipny sposób. Żyli tym wszyscy.

Tinky Winky

My nie oglądamy Teletubbies, Tinky Winky i jego orientacja seksualna zupełnie nas interesują, a wpadek i idiotycznych wypowiedzi przedstawicieli naszych władz mamy już dość, zarejestrowaliśmy więc to wydarzenie, ale nie podniecaliśmy się nim zbytnio i na powyższym fragmencie zakończymy ten wątek.

Wstęp ten miał posłużyć bowiem zupełnie innemu tematowi, poniekąd zbliżonemu jak się okazało, jeśli chodzi o "promocję homoseksualizmu", do tematu Teletubisiów. Ale nie o tym właściwie, bo ma być o gwiazdach, takich które lubimy, które znamy z dzieciństwa i... I na tym zakończymy wstęp, żeby nie uderzyć w wysokie tony ;)

Ostatnio wydawany jest na płytach DVD serial "Robin of Sherwood" (można kupić np. tu). Tak, tak. Z Michaelem Praedem w roli głównej.

Michael Praed jako Robin Hood

Serial, na który czekało się cały tydzień (który to mógł być rok??). Którego bohaterowie stawali się dla małych chłopców, takich jak my, większymi bohaterami niż gwiazdy polskiej polityki, zmieniające właśnie rzeczywistość. Których słowa na nas oddziaływały. Taki Michael Praed miał się czym zapisać w naszych wspomnieniach, nie znaliśmy wtedy pojęcia celebrities, ale był gwiazdą. Z innej galaktyki niż Paris Hilton, ale był.

Robin of Sherwood z ekipą

I oglądamy sobie te nie widziane od ponad 15 lat odcinki, wzruszenie, już po dwa razy obejrzane. I odkrycie, że są dodatki, aktorzy wypowiadają się po latach. To zburzyło podstawy naszego świata... Wszystko wskazuje na to, że Michael Praed jest homoseksualistą. Tę informację udało nam się potwierdzić także w innych źródłach.

Swoją drogą, bohaterowie serialu wyglądają ciekawie po 20 latach, ale to już historia na kolejny wpis...