| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Ttt
XXX Celebrities
Celebrities - gwiazdy bez cenzury - rss feed - kanał rss

Nie lubimy gwiazd

wtorek, 11 września 2007

Sarah Silverman, aktorka komediowa z ciętym językiem, pojechała na rozdaniu nagród Video Music Awards.

Najbardziej dostało się Britney Spears:

Czy to było niewiarygodne? Ona jest niesamowita. Mam na myśli, że ma 25 lat i już osiągnęła wszystko, co można w życiu osiągnąć. To dziwne, gdy pomyśleć, że zaledwie kilka lat temu na tym wielkim show była jak słodka niewinna mała dziewczynka w niechlujnym ubraniu, wijąca się z pytonem. To nie było miłe... nazwanie Madonny pytonem. Widzieliście dzieci Britney? O mój Boże, są najbardziej rozkoszną pomyłką, jaką kiedykolwiek widzieliście. Są tak urocze jak bezwłosa wagina, z której wyszły.

Na zdjęciu Sarah Silverman pokazuje waginę Britney, o której przed chwilą mówiła:

Sarah Silverman Britney Spears vagina

Sarah nie ominęła m.in. Paris Hilton, ani 50 Centa.

piątek, 29 czerwca 2007

Dzisiaj jest naprawdę dobry dzień dla naszego bloga, okazuje się, że w swojej niechęci do celebrities nie jesteśmy osamotnieni. Jan Nowicki, znakomity skądinąd aktor, bezlitośnie obszedł się z "gwiazdami" małego ekranu - braćmi Mroczkami. "To nie aktorstwo, tylko bylejakość".

Jan Nowicki

Nowickiego śmieszy to, że Mroczkowie poruszają się z obstawą, że czują się aktorami-gwiazdami, robiąc jednominowe sceny w kiepskim serialu. Przez takich chłystków "ludzie przestają rozumieć kim są Holoubek, Trela czy Gajos" - ubolewa aktor.

Jan Nowicki

Historia ma zresztą dalszy ciąg - po braciach pojechał również Andrzej Grabowski, aktor może nie najwyższych lotów (poziom szacunku o dwie nuty wyższy niż dla Czarka Pazury), ale do powiedzenia coś mający.

Nie jesteśmy osamotnieni w walce z bezsensowną modą na celebrities. Mika Brzeinski, dziennikarka MSNBC i córka Zbigniewa Brzezińskiego, odmówiła w dość spektakularny sposóbrozpoczęcia serwisu informacyjnego od wiadomości o opuszczeniu więzienia przez Paris Hilton!

.

Brawa dla tej pani!

Paris Hilton
Paris Hilton
wtorek, 28 lutego 2006

Nie lubimy "celebrities". "Gwiazdy" kina, muzyki czy telewizji absolutnie nie zasługują na to, aby je w jakiś sposób czcić, poza ewentualnym szacunkiem, jeśli to co robią, robią dobrze. A brukowe newsy, których celem jest jedynie nieschodzenie z afisza ich bohaterów, nadmuchiwanie balona własnej sławy, zaspokajanie próżności i nabijanie sakiewki (bo o to chodzi tak naprawdę), denerwują nas tak, że postanowiliśmy sobie czasem wyjmować na tego bloga te bardziej idiotyczne.

Życząc miłej lektury, zapraszamy do komentowania