| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Ttt
XXX Celebrities
Celebrities - gwiazdy bez cenzury - rss feed - kanał rss
środa, 08 marca 2006

Lider "Ich Troje" Michał Wiśniewski dzięki kilku niezbyt głębokim piosenkom dołączył do panteonu gwiazd. Może teraz firmować swoją twarzą różne produkty i zgarniać za to grubą kasę. Ostatnio sprzedał się jednemu z operatorów telefonicznych, dla którego przefarbował swoją czerwoną fryzurę na zielono.

Michał Wiśniewski z zafarbowanymi bokserkami

Jak donosi dzisiejszy "Super Express", dzięki tej zmianie nie tylko sporo zarobił, ale i uzyskał możliwość nieskrępowanego drapania się po przyrodzeniu. - Zieleń szybciej się wypłukuje, ale za to nie pozostawia śladów na ubraniach. Jak każdy facet łapię się za jajka i wciąż miałem czerwone ślady na białych bokserkach! Odkąd mam zielone włosy, nie mam problemów - zdradził gazecie.

Cieszymy się razem z Michałem. I pragniemy uświadomić, że nie każdy facet łapie się za jajka. My do tej pory słyszeliśmy w tym kontekście jedynie o Michaelu Jacksonie, hodowcach kur i homoseksualistach. Wierząc, że Michał nie zalicza się do żadnej z tych grup, zaliczamy go do "prymitywów łapiących się za przyrodzenie".

piątek, 03 marca 2006

Tomasz Stockinger długo zastanawiał się nad udziałem w "Tańcu z gwiazdami". Jak donosi dzisiejsze "Metro", aktor myślał "że to już trochę passe".

Tomasz Stockinger

Jednak kiedy już się zdecydował, twierdzi, że to świetna zabawa. Cieszymy się wraz z nim. Zastanawiamy się tylko, o czym myślał, że może być passe? Taniec? "Taniec z gwiazdami"? Tomasz Stockinger?

Życzymy powodzenia. Połamania nóg nie będziemy życzyć, bo nasze życzenia mogłyby zostać potraktowane dosłownie.

czwartek, 02 marca 2006

W dzisiejszym "Super Expressie" Piotr Gąsowski chwali się, że umie szczekać, warczeć, piszczeć, a nawet dyszeć na zawołanie! Wszystkiego nauczył się kiedyś od swojego psa - boksera.Aktora częściowo usprawiedliwia to, że zapewne musiał się pochwalić swoim "niecodziennymi" umiejętnościami w ramach promocji filmu "Na psa urok". Gratulujemy i życzymy udanego brylowania talentem na salonach.
wtorek, 28 lutego 2006

Jak donosi dzisiejszy "Super Express", Marcin Prokop, czołowy polski dziennikarz ma problemy z zapachem wydobywającym się z jego ust. Jednak znalazł na to sposób - otóż "sępi od znajomych gumy do żucia".Gazeta poleca Prokopowi rzucenie palenia. My przede wszystkim zachęcamy do regularnego mycia zębów oraz do zmiany pracy, skoro wynagrodzenie w obecnej nie starcza na zakup gum.

Nie lubimy "celebrities". "Gwiazdy" kina, muzyki czy telewizji absolutnie nie zasługują na to, aby je w jakiś sposób czcić, poza ewentualnym szacunkiem, jeśli to co robią, robią dobrze. A brukowe newsy, których celem jest jedynie nieschodzenie z afisza ich bohaterów, nadmuchiwanie balona własnej sławy, zaspokajanie próżności i nabijanie sakiewki (bo o to chodzi tak naprawdę), denerwują nas tak, że postanowiliśmy sobie czasem wyjmować na tego bloga te bardziej idiotyczne.

Życząc miłej lektury, zapraszamy do komentowania

1 ... 31