Celebrities - gwiazdy bez cenzury - rss feed - kanał rss
Blog > Komentarze do wpisu

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstają się!

Jak donosi najlepszy blog o parze określanej jako Brangelina (Brad Pitt i Angelina Jolie), aktor jest zazdrosny o Angie, bo ta w filmie Wanted ma sceny erotyczne. Czyżby Brad przeczuwał koniec związku? W końcu ostatni film, w którym Angelina Jolie odgrywała sceny erotyczne - Mr. and Mrs. Smith, zakończył się długoletnim związkiem... z Bradem. Czy tym razem to James McAvoy wpadł w oko Angie?

James McAvoy Angelina Jolie

Zobacz również:

Brad Pitt i Angelina Jolie w sieci:

Wszystko na to wskazuje. Jak donosi MSNBC, sceny erotyczne zostały dodane do filmu na wyraźne żądanie Angeliny, która dodatkowo zatrudniła swojego ulubionego scenarzystę do napisania poprawek do scenariusze, dzięki którym relacje między głównymi bohaterami były bardziej seksualne. Podobnie pomysłem Angie była scena w wannie, gdzie oczywiście możemy zobaczyć jak wygląda Angelina Jolie nago!

Angelina Jolie nago w wannie

Polecamy teledyski:

Gwiazdy: plotki, fakty, pomówienia:

Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i najładniejsza para Hollywood pozostanie razem, zwłaszcza że James McAvoy nie wydaje się strasznie atrakcyjny.

Angelina Jolie nago w wannie

Brangelina - Angelina Jolie i Brad Pitt:

TomKat - Tom Cruise i Katie Holmes:

piątek, 16 listopada 2007, konwis

Polecane wpisy

Komentarze
2007/11/16 21:28:59
Gdzie ty tu widzisz coś o tokio hotel, dziecko? twojego posta skasuję, bo są w nim nieodpowiednie treści. ale żeby o tobie ślad nie zaginął, napiszę tu twoje ip: bik162.neoplus.adsl.tpnet.pl

może twoi rodzice będą kiedyś ciekawi co robi ich dziecko w sieci. Szanowni Państwo, państwa dziecko chodzi po różnych stronach i wypisuje słowa powszechnie uznane za obelżywe. niestety, muszą się Państwo zgłosić do specjalisty, to przypadek tzw. "dziecka neostrady" w najgorszym wydaniu. leczenie może być kosztowne i długotrwałe, ale najważniejsze to nie tracić nadziei!
-
Gość: Mhm, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/11/17 11:23:35
No nie niech sie tylko nie rozstaja!!!
-
Gość: Roxy, *.internetdsl.tpnet.pl
2007/11/17 12:32:40
Jej sprawa. Ale Angie mogła zażądać tych scen aby ubarwic film, a niekoniecznie z powodów osobistych .
-
Gość: , *.internetdsl.tpnet.pl
2007/12/17 19:31:08
oby nieee
pozdrawiam :*:*:*:*:*:*