Celebrities - gwiazdy bez cenzury - rss feed - kanał rss
Blog > Komentarze do wpisu

Gwiazdy się cenią

Jakiś czas temu pisaliśmy o stawkach polskich "gwiazd" za występy na prywatnych imprezach. Forbes tymczasem opublikował listę najdroższych zdjęć zachodnich celebrities. Na pierwszym miejscu znalazło się zdjęcie dziecka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh Nouvel z rodzicami, za który magazyn People zapłacił 4,1 miliona dolarów.

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt with Angelina Jolie and Brad Pitt People Magazine

Jolie i Pitt to zresztą para, która najwięcej zarabia na sprzedaży swoich zdjęć. Można ich jeszcze znaleźć na pozycji 5 (pierwsze zdjęcie adoptowanego chłopca z Wietnamu o imieniu Pax za dwa miliony dolarów), 8 (pierwsze zdjęcie Jolie i Pitta jako pary, pół miliona) i 9 (pierwsze zdjęcie z widoczną ciążą Jolie, pół miliona).

Najświeższe są zdjęcia ze ślubu Evy Longorii i Tonyego Parkera (3 miejsce, 2 miliony dolarów), które kupił OK!, nawiasem mówiąc najważniejszy sponsor fotografowanych gwiazd.

Eva Longoria Tony Parker wedding

A najmniej fajne jest zakończenie listy. Bo jak można chcieć zarobić na śmierci własnego syna? Okazuje się, że można, kiedy się nazywa Anna Nicole Smith. Za zdjęcie z synem, zrobione kilka godzin przed jego śmiercią, dostała od magazynu In Touch 400 tysięcy dolarów.

Anna Nicole Smith and daughter Dannielynn And Son Daniel Hours Before His Death
środa, 25 lipca 2007, konwis

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.netis.net.pl
2008/01/06 13:39:55
Ja jestem poł wietnamką ale sie ciesze ze zaadoptowali dzicko z wietnamu a w wietnamie jest super